Mała flota bez mitów

Okładka książki Mała flota bez mitów
Mariusz Borowiak Wydawnictwo: Alma-Press Seria: Nieznane oblicza historii powieść historyczna
powieść historyczna
Nieznane oblicza historii
Alma-Press
2010-10-01
2010-10-01
9788370204228
flota wojenna II wojna światowa

więcej Więcej

Autor pokazuję Polską Marynarkę Wojenną podczas II wojny światowej od trochę innej strony. Opisuję nam nieznane dotąd kontrowersyjne i niewygodne sytuacje. Bunty załóg, burdy alkoholowe, przeróżne przewinienia, kolizje okrętów itp. Każdy z rozdziałów opisuje inną historię.

• Historia
  • Egzemplarz papierowy
  • MBP Brak
  • Z kotwiczką - seria
  • II Wojna Światowa

Dodaj cytat z książki Mała flota bez mitów