Lekcje latania

Okładka książki Lekcje latania
Maeve Friel Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Czarownica na praktyce literatura dziecięca
literatura dziecięca
2009-10-19
Emilia Wojciechowska
Czarownica dla dzieci

więcej Więcej

Ewidentne pokłosie HP. Fabuła skrócona do minimum, obejmuje wydarzenia dotyczące wyłącznie nauki magii, brak należytego wprowadzenia postaci i przedstawienia głównej bohaterki. Książka napisana po łebkach, chociaż ma swój urok. Nadaje się dla młodych adeptek interesujących się takimi historiami, aczkolwiek trudno tu o zachwyty.

Na półkach: , , , , ,

Fajna opowieść dla dziewczynek, które pragną zostać czarownicą i latać na miotle. Mojej córce nawet przypadła do gustu. Dosyć szybko się z nią uporała.

• Więcej niż raz
  • ☆ Literatura zagraniczna
  • Dodatkowe
  • Z biblioteki...Lubartów Filia nr.1
  • Z biblioteki
  • Dla Dziecka
  • 💛 Półeczka Córeńki 💛

Dodaj cytat z książki Lekcje latania