Dar od losu

Okładka książki Dar od losu Kathie DeNosky
Okładka książki Dar od losu
Kathie DeNosky Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Dynastia Elliottów (tom 11) Seria: Harlequin Gorący Romans literatura obyczajowa, romans
Dynastia Elliottów (tom 11)
Harlequin Gorący Romans
Expectant executive
Harlequin
2007-01-01
2007-01-01
Magdalena Oborska
Literatura amerykańska XXI wiek romans Kathie DeNosky

Okładka książki W cieniu winorośli Kathie DeNosky, Eileen Wilks
W cieniu winor... Kathie DeNosky, Eil...
Okładka książki Mroczna namiętność. Zakochany bez pamięci Sarah M. Anderson, Kathie DeNosky
Mroczna namięt... Sarah M. Anderson, ...

Na półkach: , , , , , , , , , , ,

The Elliots 11/12
Kathie DeNosky - "Dar od losu"/"The Expectant Executive"

Finola (38) + Travis (49) ---- B + Jessie

*2006

The Elliots 11/12
Kathie DeNosky - "Dar od losu"/"The Expectant Executive"

Finola (38) + Travis (49) ---- B + Jessie

*2006

Ta książka tak bardzo odbiega od standardów HW, że jest dla mnie nie do przełknięcia. Wiek bohatera i odstraszająca okładka ukazującą dziadka emeryta - jestem na nie.

Finola Elliott jest 38-letnią redaktor naczelną czasopisma Charisma,należącego do koncernu wydawniczego EPH.Będąc nastolatką zaszła w ciążę i została zmuszona przez ojca do oddania córki do adopcji.Po latach Jessie ją odnalazła i obie kobiety zaczęły nadrabiać stracone lata.Razem z odzyskaną córką,Finola poznała jej adopcyjnego ojca Travisa,49-letniego kowboja mieszkającego na ranczo w Kolorado.Dochodzi między nimi do zbliżenia i po czasie Finola odkrywa,że jest w ciąży.Jednak tym razem zamierza zatrzymać i wychować dziecko razem z Travisem.Tylko czy w wyścigu o fotel prezesa Elliott Publication Holdings,Finola znajdzie czas i siłę,by zmierzyć się z czekającymi ją wyzwaniami?Czy nagle zrodzona miłość do Travisa nie przeszkodzi w zbudowaniu pozornie szczęśliwej rodziny z nim?Jak obojgu uda się rozwiązać problem dzielących ich różnic społecznych i tysięcy kilometrów?
Kolejna świetnie napisana historia dwojga ludzi,ukazująca rodzące się uczucie pomimo niemłodego już wieku i bagażu doświadczeń.Finola jest uosobieniem kobiety sukcesu,bezwzględnej bizneswoman i cierpiącej po stracie dziecka zagubionej matki.Travis jest typowym człowiekiem pracy fizycznej,nie boi się wyzwań związanych z codziennymi trudami na farmie i traktującym wszystko bardzo uczuciowo.Zderzenie ich skrajnie różnych osobowości i charakterów tworzy iście wybuchową mieszankę,bogatą w namiętność i pożądanie.Polecam bardzo,zwłaszcza tym osobom,które wątpią w miłość w późniejszym wieku :)

Na półkach: , , , , , ,

• Kowboje,ranczo,farma,Texas
  • WDOWIEC
  • Harlequin ulubione
  • Love proposal

Dodaj cytat z książki Dar od losu