Biblioterapia i bajkoterapia. Rola literatury w procesie zmiany rozumienia świata społecznego i siebie

Maria Molicka Wydawnictwo: Media Rodzina bajki
Media Rodzina
bajkoterapia
bajki
bajkoterapia

2084

Książki nie przeczytałam w całości, bo i nie było mi to potrzebne. Dwa pierwsze rozdziały sobie darowałam, kolejne 3 przestudiowałam dogłębnie, a resztę przekartkowałam.
Z pewnością mi się przyda podczas pisania pracy licencjackiej, szczególnie przy tworzeniu podrozdziału o bajko- i baśnioterapii. Nie sposób jednak nie zarzucić autorce powtarzalności pewnych treści.
Na...

• Manuskrypt, o książce itp