Lodowa ściana. Sekrety polityki Józefa Piłsudskiego 1914-1918

Platan
Piłsudski
literatura faktu
Piłsudski

Niebotyczna długość tej książki wynika z faktu, iż bardzo dokładnie zostały ukazane relacje Józefa Piłsudskiego i jego środowiska z wywiadami obcych mocarstw: japońskim, austro - węgierskim i niemieckim w latach 1904-1918. Wiarygodność opisywanych zdarzeń potwierdzają liczne przypisy przywołujące źródła danej informacji (archiwa, raporty, meldunki, zdjęcia, artykuły prasowe...

Polecam. Ksiazka trudno dostepna, ale jest eBook:

• Historia
  • Chcę w prezencie