Kod Biblii

reportaż
Kod Biblii (tom 1)
The Bible Code
W.A.B.

książka dobrze podporządkowana do rzeczywistośći obecnego pokolenia,wydaje się perfekcyjna i prawdziwa ,dobrze się czyta i płynnie.Autor pokazuje nam poprzez własne idee i teorie jak książka mająca 3000 lat (biblia)pozostała do czasów ostatecznych dziewicza a poprzez niego dokładnie zweryfikowana programami komputerowymi itp i owe przesłanie "kod"został wdany w...

Książka nadająca się tylko do kategorii "fantastyka", i to niestety bardzo marna fantastyka ;)

Poruszająca. Nieco rozwleczona, a autorowi zdarzało się powtarzać. Czytanie wymaga znajomości historii końcówki XX wieku (zwłaszcza Izraela); młodszemu czytelnikowi brak wiedzy o zdarzeniach które miały wówczas miejsce może czasem przeszkadzać. Myślę że warto ją przeczytać. Mnie miejscami wbijała w fotel i od razu zakupiłam kolejną część.

Przeczytałam ją dawno temu. I jedyne co zapamiętałam, to że książka była pisana "na wagę". Ciągłe powtórzenia nużyły mnie i męczyły. 3 gwiazdki za temat, który wtedy bardzo mnie ciekawił.

Książka na faktach autentycznych, czytana z wypiekami na twarzy... dziś już wiemy że to nie prawda a wymysł autora.

Lipa, ale pomysłowa.

Czytałam dawno temu, ale pamięć po emocjach w trakcie lektury pozostała. Czyta się naprawdę świetnie i lekko.
Ocena tylko dobra, bo jakoś ciężko zweryfikować we własnym zakresie, na ile jest wiarygodna, a na ile to pobożne życzenia w szacie dobrej beletrystyki.

Może być

Ciekawa, intrygująca i zagadkowa, czyta się łatwo i przyjemnie.

aż - nierzeczywiste. łatwa do czytania w formie beletrystycznej.

• Ebook
  • Ebooki