old_vertue 
status: Czytelnik, dodał: 3 książki, ostatnio widziany 9 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-20 18:57:01

! maławoirawz ein aj ,ęzsud ąnaprazszor ąjom jóku ,einm źdjando ,ukeiwołzc yrbod ,ęiC magałB .jej …...iyzs an ecęr cąjaksicaz okłók w małazratwop erótk awołs ,ANOROK ATĘINKĘP ot matęimap oc enydeJ .ćiokopsu ,ćawotsorpan ,ćiwordzu einm ołaim małiwóm ązonpih ąksrotkod ąnoinamuto oc ot omokezr ob ,erèirtêplaS w einm ilamyzrT .hcahcol hcynalaz ,hcatanmok hcynalaz w śeizdg ,UKMAZ HCANIUR w śeizdg... ! maławoirawz ein aj ,ęzsud ąnaprazszor ąjom jóku ,einm źdjando ,ukeiwołzc yrbod ,ęiC magałB .jej …...iyzs an ecęr cąjaksicaz okłók w małazratwop erótk awołs ,ANOROK ATĘINKĘP ot matęimap oc enydeJ .ćiokopsu ,ćawotsorpan ,ćiwordzu einm ołaim małiwóm ązonpih ąksrotkod ąnoinamuto oc ot omokezr ob ,erèirtêplaS w einm ilamyzrT .hcahcol hcynalaz ,hcatanmok hcynalaz w śeizdg ,UKMAZ HCANIUR w śeizdg ęjing żuj onwep an aj cęiw hcakęr hciowt w tseJ .utsil oget einatyzc ćawounytnok zsechc yzc yzar awd ęis wónatsaz cęiw ,ot ic ęjutnarawg ,DĘŁBO w zseindapoP

ynlamroN igorD

pokaż więcej

więcej...
 
2018-11-18 22:10:38
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Król (tom 1)

Doczekać się nie mogę zakupu "Królestwa" !

 
2018-11-18 22:10:19
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Zjawiskowy język, świetnie budowana groza i momentami klaustrofobia. Drobię sobie te opowiadania, bo nie chcę żeby się skończyły. a potem znów zacznę od nowa !

 
2018-11-18 22:08:09
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-11-18 22:06:53
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Król (tom 2)
 
2018-11-18 12:33:25

Bez nakrycia głowy ani rusz ;) A że i włosów na głowie coraz mniej to i ciepło, i schludnie, i jakoś tak "prolsko", bezpiecznie ;)

więcej...
 
2018-11-18 12:06:13

Moja żona ceni mnie bardzo za kwiaty bez okazji, od lat zawsze jest do dla niej miłym zaskoczeniem. A ja już nie jednemu znajomemu powiedziałem jakim wielkim kluczem do sukcesu jest własnie bukiet,czy choć jeden, symboliczny, i nie jeden potem mi dziękował, bo w końcu w dzisiejszych czasach to już tak odległa prehistoria, że aż smutne ! Drugim oczywiście jest pomoc w założeniu kurtki czy... Moja żona ceni mnie bardzo za kwiaty bez okazji, od lat zawsze jest do dla niej miłym zaskoczeniem. A ja już nie jednemu znajomemu powiedziałem jakim wielkim kluczem do sukcesu jest własnie bukiet,czy choć jeden, symboliczny, i nie jeden potem mi dziękował, bo w końcu w dzisiejszych czasach to już tak odległa prehistoria, że aż smutne ! Drugim oczywiście jest pomoc w założeniu kurtki czy płaszcza. Uważam że jest to naprawdę męskie zachowanie.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-11-18 12:00:04

Pamiętaj, tylko w czerwieni, i nie rozglądaj się zbyt uważnie
#gra #dostawa #12h #niezadawajpytań

więcej...
 
2018-11-17 13:14:10
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-11-13 18:54:48
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-11-13 09:23:10
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Seria: Mundus
 
2018-11-02 12:46:59
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-10-29 18:29:26

ZUCH ! bo to takie już wręcz groteskowe nawiązanie do pięknych polskich lat 80'tych ;)

więcej...
 
2018-10-29 18:24:57

Moja wspinaczka na ośmiotysięcznik rozpoczyna się każdego poranka, właściwie już od drugiej, czasem trzeciej bazy, i zanim nastanie koniec dnia jestem juz na najwyższym pułapie ośmiu tysięcy. I tak codziennie, czasem stromiej, czasem w porywistym wietrze. A nazywam to stwardnieniem rozsianym.

więcej...
 
2018-10-29 18:02:55

Cały czas wydawało mu się że nadejdzie taki dzień, kiedy w końcu cały ten barłóg ruszy przed siebie i da mu tą moc uśmiechania się każdego ranka, tak jak kiedyś to robił pod skrzydłami mamy i taty, lata lata temu. Los chciał że rodziców zabrakło, że tej pewności siebie, tego bezpieczeństwa, swoistego "GO", które tak mocno zakotwiczyli w jego ego bezpowrotnie brakuje. Los jeszcze nie wybrał dla... Cały czas wydawało mu się że nadejdzie taki dzień, kiedy w końcu cały ten barłóg ruszy przed siebie i da mu tą moc uśmiechania się każdego ranka, tak jak kiedyś to robił pod skrzydłami mamy i taty, lata lata temu. Los chciał że rodziców zabrakło, że tej pewności siebie, tego bezpieczeństwa, swoistego "GO", które tak mocno zakotwiczyli w jego ego bezpowrotnie brakuje. Los jeszcze nie wybrał dla niego planu, dlatego codzienna tułaczka po "bidowie" i walka z innymi dzieciakami o najgłupsze rzeczy jak miejsce przy stole, czy w kolejce do prysznica długo się jeszcze nie skończy.
Wczesne popołudnie rozpoczął od ucieczki na krańce polany, gdzie zawsze znajdował swój spokój. Kojące odgłosy wody szumiącej w rzece nieopodal koiły jego zmysły i ostrzyły koncentrację. W pewnej chwili doszły go głosy dobiegające z rzeki, to durny Grześ taplając się w wodzie próbował utrzymać swoja głowę na powierzchni, krzycząc o pomoc. Pewnie jeszcze przed nim, zaraz po apelu poleciał nad brzeg przeglądać schowane pod starą spruchniałą łajbą swoje magazyny z dużymi cyckami, i coś poszło nie tak. już wzrokiem wyobraźni widział zwianą do wody stronę z magazynu i Grzesia sięgającego po nią, i upadek, i walkę z żywiołem. Niewzruszony odprowadził wzrokiem topiącego się chłopca aż po sam zakręt rzeki, po czym wrócił do swojego pokoju i spokojnie położył się zdrzemnąć.
Tak prosto można wyzbyć się ludzkich emocji, tak łatwo zatracić instynkt człowieczeństwa, kiedy w dzieciństwie przechodzisz największe tragedie...śnił.

pokaż więcej

więcej...
 
Moja biblioteczka
130 88 294
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (2)

Ulubieni autorzy (7)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd