Katarzyna 
emeryuupisze.tumbr.com, , dreamingparrish.tumblr.com
Studentka, aspirująca pisarka. Miłośniczka fanstastyki, a szczególnie smoków. Od kilku lat beznadziejnie zakochana w anime i mandze. Lubię dobre historie, niezależnie od tego, czy jest to oryginalne dzieło, czy fanfiction.
24 lat, kobieta, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 2 tygodnie temu
Teraz czytam
 • Tajemna historia
  Tajemna historia
  Autor:
  Richard Papen rozpoczyna studia w ekskluzywnym college’u w Nowej Anglii. Dołącza do grupy inteligentnych, ekscentrycznych studentów filologii klasycznej, którzy pod wodzą charyzmatycznego wykładowcy o...
  czytelników: 6027 | opinie: 222 | ocena: 7,84 (1805 głosów) | inne wydania: 1
 • Zniknięcie słonia
  Zniknięcie słonia
  Autor:
  W tym zbiorze opowiadań, podobnie jak w Przygodzie z owcą i w Końcu Świata, Haruki Murakami powodowany geniuszem i odrobiną szaleństwa przypuszcza frontalny atak na normalność, zmieniając i całkowic...
  czytelników: 4600 | opinie: 166 | ocena: 7,02 (1935 głosów) | inne wydania: 1

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-19 20:55:57
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Sport
Autor:
Cykl: All for the Game (tom 1)

Na początku, chcę zaznaczyć, że liczba gwiazdek, którą przyznałam dotyczy mojej oceny polskiego wydania, nie książki w ogóle. Oryginalnej wersji dałam 10/10.

Przeczytałam całą trylogię „All for the Game” ponad dwa lata temu i od razu się w niej zakochałam. Powieść ma fascynujących bohaterów i wciągającą fabułę. Pierwszy tom to jedynie wprowadzenie do akcji, która od drugiego zaczyna pędzić,...
Na początku, chcę zaznaczyć, że liczba gwiazdek, którą przyznałam dotyczy mojej oceny polskiego wydania, nie książki w ogóle. Oryginalnej wersji dałam 10/10.

Przeczytałam całą trylogię „All for the Game” ponad dwa lata temu i od razu się w niej zakochałam. Powieść ma fascynujących bohaterów i wciągającą fabułę. Pierwszy tom to jedynie wprowadzenie do akcji, która od drugiego zaczyna pędzić, porywając ze sobą czytelnika.

Ze względu na moją miłość do tej serii, byłam zachwycona, kiedy odkryłam, że TFC wyszło po polsku. W momencie otwarcia książki, zachwyt minął.

Już na pierwszej stronie pojawiają się błędy gramatyczne i interpunkcyjne, a dalej nie jest lepiej. Niepoprawna odmiana imion (to samo imię odmieniane na dwa sposoby), błędy ortograficzne, których nie powinny popełniać dzieci w podstawówce. Ilościowo nie jest ich wiele, ale są na tyle poważne, bym była zrozpaczona poziomem redakcji tego tekstu.

Mam naprawdę poważne zastrzeżenia co do tego, jak opracowano tekst Nory i cieszę się, że nie zna ona polskiego i nigdy nie zobaczy co zrobiono z jej powieścią.

Mam nadzieję, że poziom kolejnych tomów będzie już wyższy.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
163 3 11
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (2)

Ulubieni autorzy (2)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd