Skryba 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 dzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-05-25 22:53:49
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Trzy całkiem udane opowiadania ze świata "Gry o tron". Postacie sympatyczne, nieźle wykreowane, ale to nie jest to. Ok, jako przerywnik w oczekiwaniu na kontynuację sagi tak, jednakże daleko odbiega od pieśni lodu i ognia i dlatego tylko 6 gwiazdek. Także dlatego, że czytało się to lekko i sympatycznie mogę serdecznie polecić.

 
2018-05-16 22:34:35
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Wysłuchane jako audiobook. Lektor ok, bez fajerwerków ale poprawnie nie nużąco. Książka nie trafiła w mój gust. Po tylu pochlebnych opiniach i tak wysokiej ocenie spodziewałem się czegoś więcej, a jest co najwyżej przeciętnie. może dam autorowi jeszcze szansę, na razie mnie nie zachwycił.

 
2018-04-19 21:44:51
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: Robert Hunter (tom 3) | Seria: Thriller

Wysłuchane jako audiobook. Lektor OK. Kolejna odsłona spraw Roberta Huntera. Wszystkie dotychczasowe na równym poziomie. W każdym kolejnym tomie dowiadujemy się czegoś nowego o naszym detektywie co dotyczy jego przeszłości. Dobra, godna polecenia seria choć dla czytelnika o mocnych nerwach ze względu na drastyczne opisy zbrodni.

 
2018-04-10 21:26:05
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Achaja (tom 3)

Wysłuchane jako audiobook. Lektorka dobra. Niestety musiałem radykalnie obniżyć punktację w stosunku do poprzednich tomów. Po prostu autorowi brakło pomysłu na zakończenie trylogii. Ręce opadały podczas słuchania bo logiki w tym nie potrafiłem dostrzec, a natężenie wulgaryzmów wzrosło tak, że w końcu zaczęło mnie to drażnić i skończyła się moja wyrozumiałość z poprzednich tomów. Ogólnie to... Wysłuchane jako audiobook. Lektorka dobra. Niestety musiałem radykalnie obniżyć punktację w stosunku do poprzednich tomów. Po prostu autorowi brakło pomysłu na zakończenie trylogii. Ręce opadały podczas słuchania bo logiki w tym nie potrafiłem dostrzec, a natężenie wulgaryzmów wzrosło tak, że w końcu zaczęło mnie to drażnić i skończyła się moja wyrozumiałość z poprzednich tomów. Ogólnie to odechciało mi się słuchania kolejnej serii i chyba trochę odczekam, ale nie wiem czy się dam namówić. A tak pięknie się zapowiadało. Autorze, niestety "szlag".

pokaż więcej

 
2018-04-06 22:33:41
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Pieśń Lodu i Ognia (tom 2)

Drugi tom toczy się bardziej leniwie niż pierwszy, ale końcówka to prawdziwa gonitwa. Zaczynają się pojawiać sceny pominięte w serialu i zabawnym jest doszukiwanie się różnic. Bardzo polecam, a ja już szykuję kolejny tom

 
2018-03-27 22:29:58
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Cykl Inkwizytorski (tom 4)

Wysłuchane jako audiobook. Lektor ok. Po raz pierwszy cała książka to jedna historia ale jak dla mnie trochę rozwlekła, a końcówka zbędna. Oceniam słabiej niż poprzednie tomy choć nadal polecam. Akcja toczy się zbyt leniwie co przy wcześniejszych krótszych formach narzucało więcej dynamizmu. Oby następny był lepszy.

 
2018-03-12 20:21:17
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Wysłuchane jako audiobook. Lektor Jerzy Stuhr - bardzo dobre wykonanie. Cudowna książka o wspaniałym człowieku, na którego programy czekało się w każdą niedzielę. Przeuroczy starszy pan-gawędziarz opowiadający o swoich podróżach, a że wyolbrzymiał swoje przygody można mu wybaczyć bo słuchało się tego cudownie. W dzisiejszych czasach sukcesu by nie odniósł bo sami możemy wszędzie pojechać, a... Wysłuchane jako audiobook. Lektor Jerzy Stuhr - bardzo dobre wykonanie. Cudowna książka o wspaniałym człowieku, na którego programy czekało się w każdą niedzielę. Przeuroczy starszy pan-gawędziarz opowiadający o swoich podróżach, a że wyolbrzymiał swoje przygody można mu wybaczyć bo słuchało się tego cudownie. W dzisiejszych czasach sukcesu by nie odniósł bo sami możemy wszędzie pojechać, a takich programów w telewizji jest multum, ale w czasach schyłkowego PRL ludzie byli głodni wiedzy o świecie, a Halik dostarczał im to okraszone nutą sensacji. Głębokie ukłony dla autora za dotarcie do tak licznej rzeszy osób obcujących z Halikiem, naprawdę kawał solidnej pracy. W efekcie powstała naprawdę ciekawa książka do której przeczytania pokolenia dzisiejszych 40-latków + nie trzeba zachęcać, a młodsi mogą zapoznać się z tym fenomenem. Wspaniały powrót do przeszłości, na chwilę można się przenieść w czasy gdy Tony Halik prowadził swoją opowieść. Naprawdę gorąco polecam.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
53 53 171
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
zgłoś błąd zgłoś błąd