Inwestycje. Analiza i zarządzanie

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

Obszerny podręcznik klasycznej teorii inwestowania adresowany przede wszystkim do studentów finansów oraz praktyków rynku kapitałowego, pragnących pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę. Autor poświęcił sporo miejsca zagadnieniom związanym z analiza i mechanizmami funkcjonowania rynków papierów wartościowych oraz roli związanych z nimi instytucji. Prezentuje również podstawowe strategie inwestycyjne stosowane w zarządzaniu portfelem akcji lub obligacji. Szczegółowo omawia także instrumenty finansowe.

Matizz_2 | 2015-03-20
Przeczytana: 08 czerwca 2015