Zaczarowane przygody Dzwoneczka

Tłumaczenie: Andrzej Polkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Disney WRÓŻKI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Tinker Bell, Tinker Bell and the Lost Treasure, Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
978-83-237-4860-1
Anna_R

Magiczny świat wróżek!
Dzwoneczek to wróżka, która po raz pierwszy pojawiła się w baśni o Piotrusiu Panu. Potem stała się bohaterką wielu bajek. Ta urocza, wrażliwa, pełna humoru i fantazji czarodziejka podbiła serca dzieci i dorosłych. Daj się porwać magii, uruchom swoją wyobraźnię, leć do Nibylandii, poznaj sens prawdziwej przyjaźni!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.empik.com/zaczarowane-przygody-dzwonecz...»

Beti | 2012-09-08
Przeczytana: 12 kwietnia 2012

Zaczarowane przygody Dzwoneczka
To czarująca opowieść o przyjaźni, magii, dobroczynności, dzięki którym bohaterowie wiodą szczęśliwe i ciekawe życie. Przepięknie zilustrowana, wprowadza w niezwykły klimat, pełna uroku, sprawia że zarówno maluch jak i dorosły chętnie wraca do tej książki.

kamka11191 | 2016-06-29

Fajna dla dzieci lubiących serię przygód Dzwoneczka

Anna_R | 2016-03-16
vvm | 2016-02-17