Martynka i przygody od środy

Tłumaczenie: Wanda Chotomska
Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Publicat
Martine il court, il court, le furet!
Artsajke

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. W tej książce Martynka zagości u babci i dziadka. Okazuje się, że ktoś zniszczył ogródek kwiatowy i warzywny. Na ziemi widać ślady łap. Kim okaże się ogrodowy szkodnik?

źródło opisu: Grupa Wydawnicza Publicat, 2001

źródło okładki: http://publicat.pl

Lidka | 2017-06-13

Dla dziewczynek w wieku od 3 do 9 lat (i wyżej ;) ) świetna seria o Martynce i jej ciekawych przygodach.Często pouczających ,dających pozytywną energię i po prostu bawiących czytelnika. Polecam

Madzik | 2016-01-28

Dzieciom się podoba, a i ja nie mam większych zastrzeżeń. Ładne, przyjemne ilustracje, dość ciekawa historia o fretce i królikach. Szału nie ma, ale zęby też nie bolą podczas czytania.

Chihiro | 2013-01-01

Jak byłam mała to podobało mi się to, teraz sama nie wiem co o tym myśleć.

zdolnedzieci | 2017-02-06

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to niezwykle...

julka | 2015-05-02

Przygody na wakacjach u dziadków na pewno są niezapomniane,ale także ciekawe..Co wydarzyło się u Martynki?

Cukiereczek85 | 2017-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2017

Moja corcia uwielbia przygody malej Martynki i jej pieska Pufka :-)

Asia | 2013-03-17

Bardzo mi się podobało.