Twoja częstotliwość. Podręcznik wykorzystania intuicji

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Frequency
intuicja, samorealizacja
4wymiar

Jak ważna w Twoim życiu jest intuicja? Czy zawsze działasz racjonalnie, czy zdarza Ci się czasem zrobić coś pod wpływem impulsu? Autorka książki, uznana na świecie jasnowidząca i trenerka rozwoju intuicji, namawia do rozwijania wrażliwości i świadomej pracy z energią. Tworzy pojęcie częstotliwości domowej, najwyższej i najbardziej naturalnej wibracji osobistej. Przenika ona przez komórki i...

Jak ważna w Twoim życiu jest intuicja?
Autorka książki, uznana na świecie jasnowidząca i trenerka rozwoju intuicji, namawia do rozwijania wrażliwości i świadomej pracy z energią. Tworzy pojęcie częstotliwości domowej, najwyższej i najbardziej naturalnej wibracji osobistej. Przenika ona przez komórki i tkanki, by wypełnić przestrzeń wokół Ciebie. Przebudzenie do nowej rzeczywistości na wyższej częstotliwości radykalnie poprawia związki, pomaga znaleźć doskonalsze rozwiązanie problemów i stworzyć życie zawierające wszystko to, czego pragniesz.

Ważne jest zrozumienie, że słuchanie głosu intuicji wyzwala zdolność do działania i rozwoju.

źródło opisu: http://talizman.pl

źródło okładki: http://talizman.pl

Ania | 2013-07-03

Dla każdego kogo interesuje świat energii...która choć niewidoczna istnieje.

a_niulenka | 2016-03-09

Kupię książkę