Podróże po Irlandii monastycznej

83-7033-581-0
mnisi, Irlandia, podróże
religia
gall21

Wędrując w przestrzeni, przemierzamy także czasy. Lektura tej książki poprowadzi czytelnika śladami starożytnych mnichów do najpiękniejszych zakątków Irlandii, a zarazem do egzotycznej epoki. Słuchanie opowieści dawnych mnichów, podglądanie ich codziennego życia, zmagań z surową przyrodą, z najeźdźcami, własnymi namiętnościami, a czasami z samym Bogiem, staje się fascynującą przygodą. Opisując miejsca, które warto odwiedzić, autor podaje także niezbędne informacje, jak do nich dotrzeć.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=158

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=158

kos | 2015-07-07
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

Warto, przekonajcie się sami, a po lekturze obowiązkowa podróż do Irlandii.

justynn | 2012-09-28
Przeczytana: 04 grudnia 2012