Wspomnienia demona t.5

Tłumaczenie: Andrzej Dobrucki
Cykl: Wspomnienia demona (tom 5)
Wydawnictwo: Kasen Comics
Demon Diary
manga, manhwa, demon, shounen-ai
komiksy
Merist

Raenef stara się najlepiej jak tylko potrafi. Jednak raz za razem przynosi wstyd swojemu mistrzowi, Eclipsowi i nic nie może na to poradzić. Zniechęcony porażkami, Raenef usiłuje podjąć studia, co dotąd nawet przez myśl mu nie przeszło. Jednak, wystarczy raz nieopatrznie zajrzeć do książek w bibliotece demonów, by któregoś dnia odczuć tego bolesne skutki. Raenef nagle zmienia się w zimną i okrutną postać. Czy Eclipse uzna w takim razie swą misję za spełnioną czy zatęskni za starymi, dobrymi czasami?

źródło opisu: http://www.petlaczasu.pl/wspomnienia-demona-vol/b00025468

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/wspomnienia_demona/5