Polski Przemysł Okrętowy 1945-2000

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Okrętowca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Okrętownictwo i Żegluga Sp. z o.o.
technika
WOiOwnik

Jak sama nazwa wskazuje jest to już wydawnictwo historyczne, nie obejmuje bowiem czterech ostatnich lat, w czasie w którym w polskim przemyśle okrętowym zaszły olbrzymie zmiany. Niemniej warto sięgnąć po tę pozycję i zapoznać się z latami ?chwały? naszego przemysłu okrętowego, o którym było głośno w wielu krajach świata. Album zawiera kilkaset zdjęć, często o wartości ponadczasowej. Natomiast zaznajomienie się z tą pozycją niewątpliwie ułatwi dołączony do niej CD-ROM.

źródło opisu: Okrętownictwo i Żegluga Sp. z o.o., 2000

źródło okładki: http://sklep.oficynamorska.pl