Wierzby

Wydawnictwo: Sport i Turystyka
albumy
gosia

Album poprzedzony słowem wstępnym siostry artysty - Julii Hartwig. Zbiór przepięknych fotografii polskich pejzaży z wierzbami w roli głównej.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://oql.pl/2008/05/edward-hartwig-wierzby/

rokita49 Boruta | 2014-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2014

Album do którego często zaglądam od 1989 roku.Tym razem pod wpływem lektury drugiego tomu Dziennika Julii Hartwig przeczytałem uważnie jej wstęp do pięknych zdjęć jej brata,Edwarda Hartwiga.Mam takie ulubione miejsce w naszych Beskidach ze starymi wierzbami,które często fotografuję i wracam wtedy zawsze do tego albumu.

Ania | 2014-01-01

Nie przeczytałam tej książki ale bardzo pomogła mi ona w wykonaniu pracy zaliczeniowej na sztukę współczesną. Pomocne w tym były fotografie wierzb , których jest tutaj całe mrowie.

Aleksander | 2014-02-16
Przeczytana: luty 2014