Kamyczek. W bibliotece /Dokoła nas

Wydawnictwo: Rea

świat poza domem budzi u małego dziecka lęk, ale odkrywanie go z rodzicami to wielka radość. Kamyczek po raz pierwszy idzie do biblioteki! Książeczka dla dzieci od 3 lat. Okładka: miękka, Rok wydania: 2007,

Chętnie odkupię od kogoś tę książkę!

Pełna opinia tutaj:

Córka z wieeeeeeelką uwagą przeglądała tą książeczkę! Należy ona do serii (dla dzieci od 3 lat) Dokoła nas, która pomaga małym dzieciom odkrywać świat. W domu nasze pociechy czują się bezpiecznie a poza nim często obawiają się wielu rzeczy i miejsc, nie wiedzą jak i nie umieją się zachować. Inne książeczki z tej serii to: Pierwsza wycieczka, U dentysty, W metrze, W restauracji, W teatrze.

Nasza książeczka opisuje wyjście do biblioteki. Temat baaaaaaardzo nas interesujący. Uwielbiamy biblioteki, przynajmniej ja, Tosia powoli zostaje zarażona moim entuzjazmem :). Lektura opowiada o tym jak dziecko ma się zachowywać w bibliotece - może ona pomoże mi choć troszkę w poskromieniu mojego pędraka ;-). Przedstawia także wspólne czytanie - jak rodzic poświęca swój czas i czyta dziecku bajeczki.

Kamyczek jest grzecznym, kochanym, wzbudzającym sympatię...

Jola K-P | 2013-03-12
Ewa318 | 2013-01-30