Smoleński upadek. Katastrofa, która wstrząsnęła światem

Wydawnictwo: Fronda
978-83-62268-25-2
katastrofa smoleńska,
literatura faktu
Justek

Czy raport MAK mówi prawdę? Jak oszukiwano nas od 10 kwietnia? Jak kontrolerzy wprowadzali w błąd? Czy piloci nie wykonywali poleceń? Dlaczego sprawny samolot runął? Tego nie dowiesz się z telewizji ani od rządu! Pierwsza kompletna analiza przebiegu katastrofy smoleńskiej , jej przyczyn, okoliczności i skutków. Sprawa smoleńska nie skończyła się, ona się dopiero zaczyna. Odkryj prawdę i przygotuj się na szok, który przeżyjesz jutro.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Roman Dłużniewski | 2016-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2016

Na temat Smoleńska ukazało się już wiele książek. Jedne lepsze, inne gorsze. Święchowicz napisał książkę niezłą, czyli warto po nią sięgnąć.

Sławek33 | 2015-10-24
Przeczytana: 24 października 2015