Dożywotniak - Parszywe towarzystwo

Tłumaczenie: Ioannis Papadomichelaki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dożywotniak". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
więzienie, humor
komiksy
Agata

Dożywotniak to postać więźnia skazanego na 622 lata więzienia i jego jedynego współtowarzysza w celi, szczura Montechristo. Szczur, ten jedyny doradca w samotności więźnia, mistrz w wywoływaniu stanów depresyjnych, prowadzi niekończący się dialog z pełnym jeszcze optymizmu więźniem. Tytułowy Dożywotniak to ofiara różnych zabawnych sytuacji i zdarzeń, postać, która od samego początku budzi zaufanie i śmieszy swą naiwnością i uczciwością. Montechristo zaś robi wszystko, aby udowodnić szkodliwe skutki bycia uczciwym i wykonuje to z dużym powodzeniem.

źródło opisu: komiks.gildia.pl

źródło okładki: komiks.gildia.pl