Dożywotniak - Szczur w zupie

Tłumaczenie: Ioannis Papadomichelaki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dożywotniak". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ΕΝΑ ΠΟΝΤΙΚΙ ΣΤΗ ΣΟΥΠΑ ΜΟΥ
83-89583-01-1
więzienie, humor
komiksy
Agata

Kolejny zestaw zabawnych historyjek opowiadających o przeżyciach więźnia skazanego na 622 lata i jego jedynego towarzysza w celi - szczura Montechristo, który jest cyniczny i nieustraszony jak nigdy dotąd. Jeszcze gorszy okazuje się wróbelek Klementynka, który w tym wyścigu szczurów też chce mieć swoje miejsce. Klementynka to rodzaj latającej dziennikarki zwiastującej wyłącznie przykre wiadomości, balansującej na krawędzi kłamstwa i prawdy.

źródło opisu: komiks.gildia.pl

źródło okładki: komiks.gildia.pl