Aurelka, czyli wielkie hece małej świnki

Wydawnictwo: Amea
świnka, bajka, przygody, dla dzieci
Aniołeczek

Aurelka to bohaterka z charakterkiem. Nie dla niej stanie w równym rządku wraz z innymi świnkami. Aurelka to świnka buntowniczka! Nierozumiana przez otoczenie, wyruszy w świat, by poszukać swojego miejsca, w którym jest inaczej, ciekawiej - gdzie można być po prostu sobą. Wędrując, spotka dzikie świnie, dowie się, co to przyjaźń, przeżyje chwile grozy, gdy znajdzie się na linii strzału, dowie...

Wędrując, spotka dzikie świnie, dowie się, co to przyjaźń, przeżyje chwile grozy, gdy znajdzie się na linii strzału, dowie się, co to mezalians, a nawet zostanie Miss Lasu.
Przeżywszy wiele przygód wróci w końcu do domu. Czy rodzina ucieszy się na jej widok? Tego dowiecie się czytając, jakie to wielkie hece jej się przydarzyły.

Aurelka, czyli wielkie hece małej świnki to książka dla dużych i małych. Poprawia nastrój! Rozśmiesza! Brak wyraźnego smrodku dydaktycznego (nie bójmy się tego określenia, wszak książka opowiada o świnkach z chlewika) gwarantuje przede wszystkim świetną zabawę!

źródło opisu: Amea, 2010

źródło okładki: http://merlin.pl/Aurelka-czyli-wielkie-hece-malej-swinki_Piotr-Rowicki

Anka | 2013-05-13
Na półkach: Przeczytane, Wysłuchane