Życie duchowe i codzienność

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7580-040-1
religia
Kasia

Książka księdza Krzysztofa Wonsa to nie tylko bogaty w treść przyczynek do egzegezy fragmentu Ewangelii według św. Łukasza, opowiadającego o odwiedzinach Jezusa u dwóch sióstr w Betanii. To także wspaniały przewodnik po codzienności ubranej w Słowo Boże, zatem już wcale niecodziennej, bo przeobrażonej, natchnionej. Biorąc za punkt wyjścia biblijną historię, Autor szuka odpowiedzi na pytanie:...

Biorąc za punkt wyjścia biblijną historię, Autor szuka odpowiedzi na pytanie: Co Słowo – w tym konkretnym przypadku – mówi do mnie i o mnie? Jak "czyta" mnie samego i moje życie? Stąd podtytuł książki: Marta, Maria i… ja – jako zaproszenie, by pójść drogą rozważań o życiu duchowym w codzienności, w mojej codzienności.

źródło opisu: www.tolle.pl

źródło okładki: www.tolle.pl

krokodylek | 2014-03-20
Przeczytana: 05 lutego 2011

Usiąść u stóp Mistrza. Albo krzątać się wokół swoich spraw, niczego nie tracąc z Jego troskliwej obecności. Książka, jak przyjaciel, pozwala odkrywać samego siebie i wybrać to, co najistotniejsze.

Lubczyk | 2017-03-06
Na półkach: +, Chcę przeczytać