Wampirzyca Karin tom 4

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Karin". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Karin
karin, wampiry
komiksy
innuendo

"Teraz ja jestem tobą... A ty jesteś mną". Jaka okaże się tragedia rodzinna Usuiego? Czy rozłam jaki wprowadziła w stosunkach Usui - Maaka uda się naprawić?

W tym tomiku dużą rolę odegra również Maki - wierna przyjaciółka Karin. Do czego doprowadzi jej namiętna chęć pomocy? Pojawi się także nowa postać...I ona też trochę namąci...

źródło opisu: www.incal.com.pl

Athoualia | 2014-06-28
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wampiry
Przeczytana: 27 czerwca 2014

Akcja się rozkręca, nowa intryga... Bardzo szybko przeczytałam, podobała mi się fabuła

Kosz_z_Książkami | 2016-07-24

Wampirzyca Karin - wampir tłoczący kłania się

Niektóre tytuły na dzień dobry chcemy zaszufladkować do danej kategorii. Zamknąć w ramach danego gatunku, pewni iż nie mają nic więcej do zaoferowania, ponad utarte i przyjęte przez twórców schematy. Nie zawsze jest to jednak wskazane i możemy zostać mocno zaskoczeni. Tak jest w przypadku mangi autorstwa Yuny Kagesaki - "Wampirzycy Karin". Bo czy widząc nieśmiałą, uroczą bohaterkę, nowego ucznia, który powoli staje się jej bliski, to nawet gdy dodamy do tego wampirzy wątek, nie mamy ochoty krzyknąć: romansidło dla dziewczyn? Pani Kagesaki serwuje czytelnikowi jednak o wiele więcej ponad miłosne wzloty i upadki. Będzie zabawnie, będzie wzruszająco, ale również bardzo mrocznie, tajemniczo i niekiedy brutalnie. W końcu z wampirami nie ma żartów. Serdecznie zapraszam byście poznali czarną owcę wampirzej rodziny młodą wampirzycę Karin.

Życie wampira nie jest łatwe. Ludzie od wieków polują na jego gatunek i z tego powodu zmuszony jest...

Ariared | 2016-11-19
Woori | 2016-08-27