Świeże spojrzenie

83-89634-10-4
chrześcijaństwo
religia
Magdalena

Książka daje świeże spojrzenie na następujące sprawy: 1. Dlaczego chrześcijanie nie są zadowoleni i owocni 2. Jak można przejść z chrześcijaństwa "pustyni" do obfitego życia obiecanego przez Jezusa; 3. Jaki jest Bóg i dlaczego powinniśmy cieszyć się, że spędzimy z Nim wieczność 4. Nasz wieczny dom -- niebo.

źródło opisu: www.wwylomie.com

źródło okładki: www.wwylomie.com

Magdalena | 2011-01-15
Przeczytana: 2005 rok

Jeśli choć trochę tęsknisz za Bogiem, ale jesteś zniechęcony albo znudzony życiem religijnym ta książka może sprawić, że wszystkie twoje wyobrażenia na temat relacji z Bogiem i chrześcijańskiego życia wywrócą się do góry nogami, a twoje życie nabierze rozpędu, rozmachu, pasji i znaczenia. Bardzo polecam, ta książka może zmienić twoje życie!

Jelcyn | 2015-10-29

Tytuł idealnie pasuje do treści książki, jest w niej świeżość i bardzo dobrze się czyta. To jedna z moich ulubionych książek.

kornelia | 2016-09-11
Bozenka1972 | 2013-01-29