zakręcona piłkarska drużyna. Cz. 2. Feliks Wicher

Wydawnictwo: Debit

Feliks i reszta chłopaków z Zakręconej Drużyny Piłkarskiej czują się fantastycznie. Mają za sobą pierwsze poważne zwycięstwo i marzą o tym, że kiedyś będą prawdziwymi zawodowcami grającymi przy pełnych stadionach. Na dodatek właśnie udało im się uniknąć zaległego aresztu domowego zarządzonego przez tatę Maksa. świat jest piękny! Wszystko się zmienia, gdy do klasy przychodzi nowy uczeń syn brazylijskiej gwiazdy futbolu, Rokki. Po mało sympatycznym spotkaniu z jego ojcem Zakręceni tracą wiarę w siebie. Los ich drużyny wisi na włosku... Wtedy do akcji wkracza mama Feliksa. Wpada na genialny pomysł: muszą założyć prawdziwy klub piłkarski i wyzwać na pojedynek słynną drużynę, w której gra Rokki. Czasu jest niewiele... Czy tym razem uda się im wygrać?

Rokku | 2013-12-30

Zakręcona drużyna piłkarska

Feliks, Fabi, Maciek, Julek, Marek, Oskar, Robert i Leon są totalnie zakręceni na punkcie piłki nożnej. Pewnego dnia Rokki syn brazylijskiej gwiazdy chciał dojść do zakręconej drużyny ale... jego tato nie chciał. Wszystko przepadło ale mama Feliksa ma świetny pomysł... Czy plan się powiedzie?... Jak znaleźć sponsorów?... Czy uda im się zachować Zakręconą drużynę piłkarską?... I czy kiedyś zostaną zawodowymi piłkarzami?

Odpowiedź znajdziecie w książce Zakręcona drużyna piłkarska część 2.

Polecam.

BamboGuma | 2013-09-09
pierzyna | 2013-02-26
Maniek | 2012-07-15
Kasia | 2011-08-28
Na półkach: Przeczytane, Z bibloteki.
StefanPaździernik | 2010-06-18
Przeczytana: 2008 rok