Kung Fu Panda: Powieść

Tłumaczenie: Monika Gajdzińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kung Fu Panda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Kung Fu Panda: The Junior Novel
zwierzęta, Kung Fu, Chiny
JeXie

Kiedy Po zostaje wybrany na Wojownika Smoka, jest najbardziej zaskoczony ze wszystkich. Będzie musiał obronić Dolinę Pokoju przed panterą śnieżną Tai Lung. Mistrz Szifu oraz Wściekła Piątka najpierw nie wierzą, że leniwy obżartuch Po będzie dobrym wojownikiem. Kiedy jednak panda odkryje, że jej największe słabości są jej największą siłą, poczuje, że jest kimś wyjątkowym. Przyłącz się do Po, który wykorzystuje swoją szansę i zaskakuje wszystkich, nawet siebie!

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2008

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kamilharry | 2015-02-21

Bardzo lekko i przyjemnie się czyta. Niestety z powodu swojej prostoty, nie zasługuje na nic więcej niż 6 gwiazdek.

JeXie | 2010-12-26
Przeczytana: 2009 rok
Keenyah | 2016-10-19
Na półkach: Z Maksiem :), Przeczytane
Przeczytana: 2016 rok

Szybko i miło nam się czytało :) (mimo, że oglądaliśmy wcześniej bajkę) :)

Linda | 2014-07-31
Polaris | 2013-12-31