Zakręcona Piłkarska Drużyna cz. V Darek Lokomotywa

Wydawnictwo: Debit

Darek lokomotywa w barwach swego klubu walczy o mistrzostwo z Zakręconą Drużyną Piłkarską. Choć zdobył dwie bramki, po przegranym meczu trener wyrzuca go z zespołu... Wili zaprasza chłopaka na trening do Czarciego kotła, ale nie wszyscy są tym zachwyceni. Rozłam w drużynie Zakręconych jest nieunikniony, a w końcu dwóch fantastycznych piłkarzy decyduje się na odejście. Darek ma wielki talent, ale i wielki problem, o którym nikt nie wie - nawet on sam. Do czasu. Czy przyjaciele pomogą mu go rozwiązać? Czy w Zakręconej Drużynie znajdzie się miejsce dla Darka? O tym rozstrzygnie piłkarski pojedynek z Leonem Superdryblerem.

źródło opisu: Debit, 2008

Mateusz | 2018-07-05