rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Szach-Mat! czyli Szafa wychodzi, ja zostaję

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki których nie przestajecie czytać
Trochę by się znalazło. Harry Potter Władca Pierścieni Hobbit Boczne Drogi Chmielewskiej (czytanie pod koniec maja/na początku czerwca już chyba stało się moją tradycją) Wszystko Czerwone Chmielewskiej (pana Muldgaarda mogę cytować o każdej porze dnia i nocy) Wylęgarnia, Łowcy Żambocha i pewnie jeszcze sporo innych.
2 lata temu
Dobre, krótkie książki
 Dzieciństwo w pasiakach  Byłem asystentem doktora Mengele  Bez strachu. Jak umiera człowiek
4 lata temu
Inicjatywa "Czytajmy polskich autorów"
Ja ostatnio zapisałem panią Kordel,do swych ulubionych.
7 lata temu
Książki na wakacje.
Pewnie że czytam. Polecam ci trylogię "igrzyska śmierci". Ostatnio też przeczytałam świetną książkę "Dotyk", o chłopaku którego dotyk zabija. Jeśli ją gdzieś spotkasz to koniecznie kup i zabierz ze sobą do Irlandii.
10 lata temu
Wartościowa książka
Alkaidalna: Nie szkodzi. Lepsza reakcja późna niż żadna. Istotnie, ludzie często obrzucają błotem książki, tyle, że według mnie często robią to słusznie, jak w wypadku wszelkiego rodzaju paranormalnych romansideł - ale tu też przecież nikt nie mówi o ludziach czytających to jako o idiotach. Po prostu nie podobają mu się takie książki i ma takie samo prawo wyrazić pogardę...
10 lata temu
Prośby o poprawę błędnych danych (książek/autorów) do Bibliotekarzy (archiwalny)
Kontynuacja tematu tutaj. Proszę przeczytać opis w nowym temacie. A--
11 lata temu