Marketing w organizacjach non-profit

Wydawnictwo: Difin
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

W publikacji zaprezentowano sposoby tworzenia strategii marketingowej i formułowania celów marketingu-mix, dokonano m.in. przeglądu przesłanek amyślenia strategicznegoa w organizacjach non-proat oraz interesująco opisano proces formułowania strategii marketingowej takich organizacji. Pojęcie organizacji non-proat czy też organizacji aniekomercyjneja staje się także i u nas coraz bardziej popular

Damian | 2013-05-31
Przeczytana: 22 czerwca 2012

Teoria, teoria i jeszcze raz teoria, ale czego można się spodziewać po książkach akademickich. Spodziewałem się po tak ciekawej tematyce jaką są rozwijające się organizacje non-profit czegoś lepszego, choć niekiedy można było trafić na interesujący rozdział.

Inka31 | 2014-03-13
Dwight | 2012-05-03