Atlas ptaków polskich

Wydawnictwo: Publicat
978-83-245-1682-7
buziaczek197

Ptaki towarzyszą nam na każdym kroku, widzimy je i słyszymy wokół siebie, ale nie potrafimy rozpoznać większości okazów. "Atlas ptaków polskich" prezentuje ponad 90 gatunków znanych na terenie naszego kraju, mieszkających w miastach oraz poza nimi: w lasach, górach, na łąkach i torfowiskach. Książkę warto mieć przy sobie podczas rodzinnych i szkolnych wycieczek. Dzięki niej zarówno uczeń, jak i osoba dorosła będą w stanie nazwać spotykane gatunki. To jednocześnie zaproszenie do zgłębiania wiedzy i inspiracja do dalszych poszukiwań przyrodniczych.

Dawidv2 | 2016-06-23
stoplamek | 2014-07-17