Zarządzanie firmą, część 2

Tłumaczenie: Jan Anusz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Business : the ultimate resource
978-83-01-15272-7
biznes, finanse
kamk

Zarządzanie firmą. Cz. 2 / [przekł. t. 2 Jan Anusz et al.]. Dla kadry zarządzającej: liderów i menedżerów, przedsiębiorców, a także studentów. Konsultacja i red. merytoryczna: Arleta Chorąży Kolekcja "Biznes" to seria książek autorstwa ponad 200 ekspertów światowej klasy, m.in.: Philipa Kotlera, Charlesa Handy'ego, Warrena Bennisa Daniela Golemana, Christophera Bartletta. Adresowana jest do...

Kolekcja "Biznes" to seria książek autorstwa ponad 200 ekspertów światowej klasy, m.in.: Philipa Kotlera, Charlesa Handy'ego, Warrena Bennisa Daniela Golemana, Christophera Bartletta. Adresowana jest do kadry zarządzającej: menedżerów, przedsiębiorców, a także studentów. W książkach znajdą się praktyczne rozwiązania, rady, przykładowe plany działania oraz informacje o nowych trendach w światowym biznesie.

Piotr | 2012-11-11
schaman Damian | 2012-12-17