Porter o konkurencji

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320812879
biznes, finanse

Eseje zawarte w tym zbiorze łącznie nabierają nowego znaczenia, kolejno wzbogacając nasze poglądy na konkurencję. Przy ich lekturze poznajemy sposób pracy prof. Portera: możemy zobaczyć, jak kształtują się jego teorie, jak z biegiem czasu ulegają pogłębieniu i ewoluują. W części pierwszej Autor zajmuje się konkurencją i strategią firm, a w drugiej rozpatruje znaczenie lokalizacji w konkurencji. Eseje autora ułatwiają nam zrozumienie istoty konkurencji.

Jarek Żeliński | 2010-12-17
Przeczytana: 12 czerwca 2005