Orientacja na klienta w przedsiębiorstwie

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
832081362X
marketing, zarzadzanie
biznes, finanse

Książka ta wyjaśnia:podstawową zasadę marketingu, jaką jest orientacja na klienta opisuje cechy nowego konsumenta, jego potrzeby i oczekiwania radzi, jak wykorzystać wiedzę o zachowaniach konsumentów do kształtowania strategii marketingowej przedstawia wyniki badań ankietowych dotyczących stosowania zasady orientacji na klienta w działaniach polskich przedsiębiorstw,wskazuje kierunki rozwoju orientacji na klienta w przedsiębiorstwie.

źródło okładki: http://www.bookmaster.pl/biznes/relacje-z-klientami/ksiazki/3594/

Anastazja | 2013-09-12
Euge | 2013-08-30