zarządzanie zasobami ludzkimi

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Autorzy podjęli benedyktyński wysiłek przestudiowania bardzo licznych publikacji, głównie z okresu ostatnich 15 lat, i bardzo rzetelnie w swoim tekście przedstawili najważniejsze refleksje dla tych działów wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi, które stanowią podstawowy kanon akademickich programów i podręczników tego przedmiotu w Polsce. (...) Jest to książka dla studentów, którzy pragną zgromadzić wiedzę o tym, jak zarządzać ludźmi. Jest to książka dla praktyków, w której znajdą wyjaśnienia źródeł swoich niepowodzeń w zarządzaniu ludźmi, a także dostrzegą kierunki doskonalenia swej pracy w tej dziedzinie. Jest to książka pomocna dla nauczycieli akdemickich, która im ułatwi przygotowanie zajęć przez wskazanie tych źródeł informacji, których mogą nie znać.

janet | 2015-08-20
Maggorlo | 2013-02-24