Decyzje marketingowe w przedsiębiorstwie

Wydawnictwo: Difin
83-7251-250-7
biznes, finanse
Krzysiek

Książka, autorstwa pracowników Instytutu Marketingu Międzynarodowego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, należącego w Polsce do pionierów dydaktyki i nauki w zakresie marketingu, stanowi cenne źródło informacji zarówno dla praktyków, jak i dla studentów kierunków ekonomicznych. Opracowanie dotyczy szerokiego spectrum decyzji, składających się na proces zarządzania marketingiem w...

Opracowanie dotyczy szerokiego spectrum decyzji, składających się na proces zarządzania marketingiem w przedsiębiorstwie, podejmowanych w trakcie planowania działań marketingowych, ich realizacji oraz kontroli.

Autorzy opisali źródła przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw, w tym m.in. wpływ dokonywanych przez firmę zakupów na jej pozycję konkurencyjną. Wskazali również na obserwowane współcześnie zmiany sposobów konkurowania. Zaletą książki jest przedstawienie decyzji marketingowych na tle całości wyborów strategicznych, dokonywanych w przedsiębiorstwach.

Krzysiek | 2010-10-17
Przeczytana: 23 czerwca 2009