Kapitał amortyzacyjny w zarządzaniu finansami

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815703
biznes, finanse

W książce pokazano zjawiska finansowe zachodzące w przedsiębiorstwie na skutek procesów amortyzacyjnych środków trwałych oraz wskazano na konieczność efektywnego zarządzania środkami pieniężnymi uzyskanymi dzięki tym procesom. Autorka omówiła m.in. Istotę amortyzacji i kapitału amortyzacyjnego, relacje między podatkowym efektem amortyzacji a wartością kapitału amortyzacyjnego, wykorzystanie amortyzacji i kapitału amortyzacyjnego w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw.Książka jest przeznaczona dla studentów kierunków ekonomicznych w wyższych uczelniach różnych typów, a także dla menedżerów i osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem finansami w przedsiębiorstwach.

Chaoticreader | 2016-04-11
Michał | 2014-05-09