Marketing w internecie

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320813700
biznes, finanse

marketing w erze interaktywnej, strategie i taktyki zorientowane na klienta, wpływ komunikacji interaktywnej na reklamę i marketing, marketing w Internecie, reklama interaktywna, marketing bezpośredni XXI wiekuwykorzystanie mediów w erze interaktywnej i promocja w Internecie, opracowywanie tekstów reklamowych, kioski interaktywne, nowe narzędzia komunikacji marketingowej z wykorzystaniem dysków, komputeryzacja procesu sprzedaży, telefon, telewizja interaktywna, reklama w Interneciebadania marketingowe

DeepMind | 2014-03-07
Femme | 2011-11-10