Dyskusje o książce Śluby innych ludzi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
22 godz. temu
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
1 dzień temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
Wymienię (maj 2015)
http://allegro.pl/led-stixx-osram-oprawa-led-najtaniej-i5403805888.html http://allegro.pl/polityka-1812-wyprawa-napoleona-na-moskwe-i5403066938.html
8 lata temu
Pokazuje 6 z 12