Wszystko się wali

Tłumaczenie: Dominika Wilk
Cykl: Sabrina, nastoletnia czarownica (tom 5)
Wydawnictwo: Da Capo
Santa's Little Helper
Sabrina, czarownica, serial, czary, magia
Iga

Nieszczęścia chodzą parami. Sabrina zaczyna wierzyć, że nie parami, a trójkami, a może nawet czwórkami. Najpierw ojciec oznajmia, że z powodu swej tajemniczej choroby nie spędzi z córką Bożego Narodzenia, a pomysły ciotek na spędzenie Gwiazdki są co najmniej dziwaczne. Potem Harvey, obdarzony przez Sabrinę głosem Elvisa Presleya, zyskuje tyle fanek, że grozi jej utrata chłopaka. Do tego musi zastąpić przyjaciółkę, która pomaga świętemu Mikołajowi w rozdawaniu dzieciom prezentów. Ten z kolei okazuje się zwykłym oszustem. I jak tu nie uciekać się do czarów?

źródło opisu: okładka

anczak19173 | 2012-01-05