Prawdziwy płomień

Cykl: W.I.T.C.H. (tom 3) | Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska
Merefire
Casthaluth

Kiedy Taranee powiedziała swojemu bratu Peterowi, że nie chce go już nigdy więcej widzieć, oczywiście wcale tak naprawdę nie myślała. Gdy jednak następnego dnia Peter nie wrócił do domu z surfowania, Taranee nie mogła pozbyć się wrażenia, że to jej wina. Straż przybrzeżna i policja nie znalazły żadnego śladu, żadnego tropu. Coś było nie w porządku i Taranee nie miała wątpliwości, że była to sprawa dla W.I.T.C.H.

źródło opisu: okładka

| 2014-09-20

Co się stało z Peterem? Gdzie i kiedy zaginął? Czy go w ogóle znajdą? Takie pytania zadawałam sobie podczas czytania tej książki. Ona bardzo mnie poruszyła i naprawd była bardzo wciągająca, więc musicie ją przeczytać:)

Kyoko909 | 2014-05-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014, 2005
Przeczytana: 2005 rok

Lepsza niż "Nieziemska muzyka". Fabuła jest nawet nawet :) Ale mimo wszystko - styl pisania mnie nie powala. No, ale kiedyś mi się te książki podobały i mam jakiś sentyment do nich :D

Girlinthemirror | 2012-04-24

Pamiętam, że przerysowywałam rysunki z tej książki. Ach, sentyment...

Demetria99 | 2015-04-14
Na półkach: Przeczytane, Na blogu, Posiadam