StarCraft: Uprising

Książka jest przypisana do serii/cyklu "StarCraft Archive". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Simon & Schuster
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
0-7434-1898-0
angielski
KoZa

„Uprising” jest pierwszą częścią cyku „Archive”. Czy może raczej – częścią „zerową”. Została ona wydana jedynie w postaci elektronicznej, zaś pozostałe trzy ukazały się również w druku (i jako jedyne są dostępne po polsku) i noszą numery od jeden do trzy, mimo że akcja Uprising ma miejsce – chronologicznie – wcześniej. „Uprising” należy do tak zwanego kanonu – czyli wersji wydarzeń uznawanych za oficjalne przez samego Blizzarda - i dzięki niemu możemy poznać początki rebelianckiego ruchu Sons of Korhal, zapoczątkowanego przez Arcturusa Mengska, oraz historię Sary Kerrigan, jako zbuntowanego Ghosta, wyrwanego spod jarzma Confederacy of Man.

logan84 | 2014-05-08
Przeczytana: 07 maja 2014