Helen's Babies. Some Other Babies
838556019X
Barbara

Zabawne perypetie młodego kawalera do wzięcia, który przybywa do wiejskiej posiadłości starszej siostry, aby opiekować się jej dwoma synkami. "Najlepsze na świecie dzieci" wciąż wpadają w tarapaty i doprowadzają do rozpaczy bardzo przejętego swą rolą wuja. Ciężkie doświadczenia młodzieńca sa jednak niczym wobec bliskości ukochanej dziewczyny. Staroświecka etykieta, a z drugiej strony humor i...

Ciężkie doświadczenia młodzieńca sa jednak niczym wobec bliskości ukochanej dziewczyny. Staroświecka etykieta, a z drugiej strony humor i proste radości beztroskiego życia, tworza niepowtarzalną atmosferę amerykańskiej prowincji z końca XIX wieku.

jasmina | 2012-08-21

Boki zrywać, przynajmniej jeśli chodzi o pierwszą część. Zdecydowanie polecam jako kurację na szare dni :)

samantha_jones | 2011-09-15
Przeczytana: 1999 rok

Śmiałam się i płakałam, leżąc na moim piętrowym łóżku. Fajne wspomnienia.

Imhere | 2016-07-16
Przeczytana: 24 lipca 2002