Loczek, czyli sposób na Zuzię

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-322-7
Loczek, Sposób, Zuzia
dona

Loczek, czyli sposób na Zuzię opowiada o gniewie. Dziewczynka często wpada w złość, więc rodzice postanowili ją tego oduczyć. Czy sposób na Zuzię okaże się skuteczny? Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

Meowth | 2016-03-06
mamaluli | 2014-04-11