Czuły tyran

Tłumaczenie: Andrzej Dryszel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Janine : książeczki o miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Marba Crown
romans, miłość, uczucia
Monika

Roger był, podobnie jak Kit, o rok starszy od dwudziestosześcioletniej Lizy. Studiował historię i właśnie przygotowywał się do doktoratu. Pisał dysertację o legendarnych siedmiu miastach z Ciboli, których jeszcze nikt nie odnalazł. Rad był ze swego odosobnienia w rezydencji pana Wade'a, ponieważ mógł tam spokojnie pracować. Cztery dni później Roger zadzwonił do Lizy z gorącą prośbą, Żeby znalazła kogoś na jego miejsce. Rozgorączkowany wyjaśniał, dlaczego nie może zostać dłużej w Santa Fe.

paola | 2016-07-28
Na półkach: Jane Edwards, Przeczytane