Wojny Bushów

Okładka książki Wojny Bushów
Okładka książki Wojny Bushów
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie reportaż
reportaż
The Wars of the Bushes: A Father and Son as Military Leaders Share your own customer images Search inside this book The Wars of the Bushes: A Father and Son as Military Leaders
Wydawnictwo Dolnośląskie

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Subiektywne, autorskie porównanie dokonane przez cenionego historyka prezydentur i toczących się za ich kadencji konfliktów zbrojnych. Widać sympatię autora do Busha ojca, którego nie tylko on uważał za lepszego przywódcę i dyplomatę.
W mojej opinii:
niestety książka napisana w 2004 roku, brak opisu haniebnej końcówki prezydentury Busha syna.
Tak czy inaczej warto się zapoznać.

W mojej opinii:
Tak czy inaczej warto się...

Książka dobra lecz jakby autor świadomie nie pociągnął niektórych wątków. Np. wspomniana przynależność Bushów do Skull & Bones i do Delta Kappa Epsilon. Niedosyt analizy niektórych okoliczności dotyczących np. Billa Clintona i Ala Gora.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa, warta polecenia analiza prezydentury obu Bushów, choć wyraźnie prześwituje przez nią niechęć do tego młodszego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Przeczytane na studia
  • Na półce
  • Historyczne
  • 2009 Nabytki
  • Non fiction

Dodaj cytat z książki Wojny Bushów