Wesoła Czwórka: Witajcie nowi przyjaciele

Tłumaczenie: Lucyna Vaseckova
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wesoła Czwórka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
Girl Talk: Welcome To Junior High
83-85298-32-0
literatura amerykańska
Barbara

Czy masz koleżankę, która nosi fryzurę jak kokosowa palma, a może chcesz mieć przyjaciółkę Indiankę? Oto Randy i Allison z siódmej klasy szkoły imienia Bradleya w Żołędziowych Wodospadach. Ich najlepsze kumpeli, Katie - prymuska i sportsmenka oraz Sabrina - niepoprawna spóźnialska i gaduła, właśnie planują dekorację sali gimnastycznej na szkolną zabawę. Ale czy tylko o dekorację sali chodzi?...

Oto Randy i Allison z siódmej klasy szkoły imienia Bradleya w Żołędziowych Wodospadach. Ich najlepsze kumpeli, Katie - prymuska i sportsmenka oraz Sabrina - niepoprawna spóźnialska i gaduła, właśnie planują dekorację sali gimnastycznej na szkolną zabawę. Ale czy tylko o dekorację sali chodzi? Sabrina z dużą swadą pisze o tym w naszej książce.

TO DOPIERO BYŁ SZAŁ JAK NA TAMTE CZASY A ILE RAZY SIĘ CZYTAŁO TE KSIĄŻKI

Małgorzata | 2017-03-21