Largo Winch # 4 - Business Blues

Tłumaczenie: Magdalena Cholewa
Cykl: Largo Winch (tom 4)
Wydawnictwo: Twój Komiks
Business Blues
8373205039
largo winch, van hamme, komiks
komiksy
Pablos

Trzymająca w napięciu sensacyjna seria, do której scenariusz napisał Jean van Hamme, współtwórca bestsellerowego "Thorgala". W Nowym Jorku spada z tarasu własnego wieżowca jeden z najbogatszych ludzi świata, Nerio Winch, twórca gigantycznego Koncernu W. Po śmierci właściciela firmie grozi rozpad lub bankructwo. Ale wtedy nagle pojawia się tajemniczy spadkobierca, adoptowany syn Neriona –...

W Nowym Jorku spada z tarasu własnego wieżowca jeden z najbogatszych ludzi świata, Nerio Winch, twórca gigantycznego Koncernu W. Po śmierci właściciela firmie grozi rozpad lub bankructwo. Ale wtedy nagle pojawia się tajemniczy spadkobierca, adoptowany syn Neriona – Largo. Dziedzic miliardowej fortuny będzie musiał szybko odnaleźć się w nowej roli, bo inaczej straci nie tylko majątek, ale i życie.
Zawrotne tempo akcji, rozgrywającej się zarówno w zaułkach Stambułu, w dzikich ostępach Bałkanów, jak i na nowojorskich salonach, skomplikowane rozgrywki wielkiej finansjery, pościgi, morderstwa, oszustwa – oto największe atrakcje komiksu Francqa i van Hamme'a.

kendo777 | 2016-08-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy