Tłumaczenie: Małgorzata Starzomska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Prognozy XXI Wieku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-058-1
dona

Powszechne i wielostronne zastosowanie najnowszych wynalazków w dziedzinie informatyki i komunikacji doprowadziło do prawdziwej "rewolucji cyfrowej", której efekty będą się stawać coraz bardziej widoczne w nadchodzących dziesięcioleciach. Co to jednak oznacza w praktyce? W jaki sposób nowe technologie wpłyną na życie przeciętnej europejskiej lub amerykańskiej rodziny w 2010 roku? Jakie będzie to miało skutki dla naszego poczucia bezpieczeństwa i potrzeby prywatności? Czy koszty zmian nie okażą się zbyt wysokie? Patrick Barwise i Kathy Hammond, kierujący programem badań nad przyszłością mediów w London Business School, ukazują w swej książce fascynującą wizję nadchodzącego świata techniki cyfrowej - świata niezwykłych możliwości, ale także nie znanych dotychczas zagrożeń.

nodir | 2016-01-11
radoslavv | 2013-08-26