Droga serca. Duchowość pustyni i dzisiejsze duszpasterstwo

Tłumaczenie: Magdalena Rusiecka
Wydawnictwo: Salwator
The way of the heart
978-83-60703-68-7
religia
emm

Droga serca, cieszy się ogromnym powodzeniem za Zachodzie. Jest to bowiem współczesna klasyka, która łączy pustelnię, milczenie i modlitwę Ojców i Matek Pustyni, żyjących w IV i V wieku na pustyni egipskiej, z naszym dzisiejszym poszukiwaniem prawdziwej duchowości. Jasny, precyzyjny, mający podstawy biblijne poradnik umiejętnie łączy wiedzę o rozwoju psychologicznym z wielką tradycją chrześcijańską. Neuwen odnosi w niej duchowość pustyni do współczesnej sceny.

źródło opisu: Salwator, 2008.

źródło okładki: http://www.salwator.com/

Grzegorz | 2014-03-09